آماده سازی کولر آبی برای فصل گرما

فراهم سازی کولر آبی به جهت فصل گرما
کولر آبی

3. خرد شدن پوشال ها و گشوده بودن مسافت آن ها که خویش منجر وارد شدن گرد و خاک و گاز های آلوده به محیط کولر آنگاه به درون فضای خانه یا این که محل فعالیت شما می شوند.

کولر آبی AC35 در ادامه هوای خشک رطوبت تولید می کند که همین استدلال منجر خودداری از خشک شدن پوست میشود.. همواره به شکل تجربی از شبکه کشی های درون واحد به کارگیری می گرددولی می بایست اعتنا داشت که تقسیم هوای مطلوب به متراژ و ارتفاع مسیر شبکه بستگی دارد.

کولر های آبی می بایست متناسب با فضای گزینه به کارگیری و همینطور موقعیت آب و هوایی محل تعیین شوند .نباید فراموش کرد که کولر های وسیع سبب ساز اتلاف انرژی می شوند .

همین سهم در ادامه برخی از موقعیت آب و هوایی و با اعتنا به گونه وسیله ی مورداستفاده می تواند متغیر باشد.

تفاوت از حیث موقعیت آب و هوایی: محل زندگی، نقش زیاد مهمی در ادامه تعیین فی مابین کولر گازی و آبی دارد.

اگرچه امروزه برندها و کارخانههای متعددی فعالیت ایجاد اسباب برقی از گزاره کولرهای آبی را انجام می‌دهند و هر یک بسته به تکنولوژی و میزان قطعات و ساختار فنی و مهندسی خویش بعدها متمایز را به جهت تولید کولرهای تولیدی خویش در ادامه حیث دارا هستند اما در ادامه جمع کولر آبی در ادامه ظرفیتهای گوناگون حدود میزان مشخصی دارااست تا خریداران بتوانند نسبت به فضایی که در ادامه اختیار دارا هستند و یا این که به جهت پیشبینی فضا و طراحی شبکه کولر گزینه حیث خویش محاسبات دقیقتری داشته باشند.

کمپانی پارس در ادامه ذیل تیم های مرکز خدماتی پارس قطعات یدکی اسباب خانگی را با همکاری بیش از 110 کمپانی اهل ایران و خارجی در ادامه تیراژ بالای 10000 نوع ارائه می نماید .

سیستم فیلتراسیون هوای کولر آبی، مهم یک در ادامه مسدودکننده هست که در ادامه فصل زمستان شبکه کولر را مسدود می کند. Content h​as be en generat᠎ed  by GSA Content G​ener᠎at᠎or D emov ersion .

اما در ادامه جمع کولر آبی در ادامه ظرفیتهای گوناگون حدود میزان مشخصی دارااست تا خریداران بتوانند نسبت به فضایی که در ادامه اختیار دارا هستند و یا این که به جهت پیشبینی فضا و طراحی شبکه کولر گزینه حیث خویش محاسبات دقیقتری داشته باشند.

مدام اعتنا داشته باشید که واتر پمپ در ادامه سبد منحصر خویش قرار گرفته باشد تا تراکم و اجسام خارجی وارد آن نشود.

کولرهای آبی پرتابل یا این که متحرک، همانطور که از اسم آن معین است، امکان جابه جایی و حمل را دارند. کولرآبی پرتابل ،به کولر هایی گفته می شود که سوای نیاز به شبکه کشی و بصورت یکپارچه فعالیت می‌کنند و معمولاً در ادامه فضای اتاق ، اداره و یا این که محفظه های ریز به فعالیت گرفته میشود.در همین گونه کولر اکثرا به جای به کارگیری از پوشال از پد های سلولزی به کارگیری شده است.

کولر آبی سلولزی که در ادامه آن ها به جای به کارگیری از پوشال، از پدهای سلولزی به کارگیری میشود. راه و روش فعالیت همین کولر به شکلی هست که جلوی ورود گرد و غبار به درون اتاق را می‌گیرد تا از یک هوای خنک و مطبوع لذت ببرید، زیرا پوشالهای نوع AC70 برجستگی یکپارچهای دارند، تام مرحله دیواره کولر را پوشاندهاند و دوخت آن ها با دستگاههای مداد انجام شده است.

کولر آبی سلولزی: در ادامه همین گونه از کولر آبی دردسرهایی نظیر ردوبدل پوشال و توده آوری گرد و غبار دیگر وجود ندارد.

پدهای سلولزی، ذرات معلق و آلودگی هوا، گرد و غبار، باکتری، قارچ و سایز ذرات میکروسکوپی که در ادامه هوا معلق میباشند را به خویش جذب کرده و مانع پخش آن، در ادامه محفظه داخلی خانه میشود.

همینطور فساد پمپ آب هم مانع از انتقال آب شده و کولر به لطف محفظه را خنک خواهد کرد. تجهیزات همین کولر تماما اتوماتیک هست و به برهان یکپارچگی پروانه و تعادل آن، می تواند مانع از لرزش پروانه و تولید نویز در ادامه زمان فعالیت شود.

همین کولر مجهز به دکمه حافظ جان هست که وظیفه انقطاع به موقع الکتریسیته از سیم های فاز و نول در ادامه زمان پیدایش نقص‌ برقی را بر عهده دارد.

همین کولر مجهز به دکمه حافظ جان بوده و موتور آن از گونه اندک مصرف موتوژن است. راستی قبل از آن که به سراغ جدول برویم همین نکته را در ادامه حیث داشته باشد تام کولر آبی ها مهم میزان یکسانی نمیباشند و با اعتنا به آن که مارک ها و نوع های زیاد متنوعی از کولر های آبی وجود دارااست بعدها و میزان های دقیقا یکسانی ندارند .

با اعتنا به این که کولر آبی بر بر روی پشت بام کارگزاشتن می شود و اکثر اوقات در ادامه معرض مستقیم نور خورشید قرار دارااست خوبتر هست به جهت خودداری از داغ شدن بدنه کولر سایبان مطلوب به جهت کولر آبی در ادامه حیث بگیریم.

کولرهای آبی هم از آن جور از وسایل برقی هست که در ادامه بعدها و اقتدار گوناگون وجود دارااست که متناسب با نیاز و فضایی که در ادامه اختیار دارید می بایست بعدها کولر آبی و اقتدار مطلوب آن را تعیین و خریداری کنید.

همین کولر را میتوانید از دریچهی پنجرهی اتاق یا این که فضای کارتان در ادامه خارج از ساختمان کارگزاشتن نمایید و از خنکای مطبوع و بهینهی آن لذت ببرید.

به جهت اطلاع از ارزش ردوبدل کفی کولر میتوانید به برگه تعرفههای آچارباز مراجعه کنید. میتوانید از گزینههای آپشندار همین کولرها به کارگیری کنید.

یا این که از پدهای فیلترداری به کارگیری نمایید تا مقدار حساسیت یا این که رویش کپک را در ادامه کولرهای شما کمتر دهند. در ادامه کولر های صنعتی اکسیال هم همچون بقیه کولر های تبخیری یا این که آبی ، انتقال حرارت از شیوه تبخیر آب شکل می‌گیرد .بدین ترتیب که رطوبت موجود در ادامه پد ها یا این که پوشال ها با هوای گرم تماس پیدا کرده و در ادامه اثر اخذ انرژی از آن،معادل آنتالپی تبخیر آب ، تبخیر میشود.بنابراین می اقتدار شاهد افت قابل ملاحظه مرتبه حرارت هوا بود.

حرفه موجود در ادامه کولر سلولزی ECO700e انرژی، به گونهای طرای شده هست که تعادل ایستا و دینامیکی دقیقی را به دست میآورد.

از طرف دیگر صفحههای سلولزی موجود در ادامه همین کولرها، نسبت به پوشال استمرار بیشتری دارااست و می توان آن ها را هر چهار تا پنج سال یکبار ردوبدل کرد، همین مسئله هم هزینههای مراقبت از کولر سلولزی را کمتر میدهد.

همین مسئله به خصوص در ادامه سال های آخر عمده مدنظر قرار گرفته هست چون نقص‌ اندک آبی به یک چالش وسیع تبدیل شده است.

کولرهای آبی درابعاد متفاوتی شناخته و در ادامه دسترس عموم قرار میگیرند مدلهایی که در ادامه بازار رایج اند شامل 7000،4900،3500،2300هستند.این عدد ها در ادامه اورجینال مقدار هوادهی کولر آبی شما در ادامه به دور تند هست به این معنی که بر شالوده بعدها کولر آبی و پره های توربین هوا و هم اقتدار موتور آن ها همین عدد ها به دست آمده هست .

کارخانجات و برندهای متفاوتی در ادامه زمینه کولرهای آبی کار می‌کنند و فضای رقابتی فی مابین آن ها سبب ساز شده تا مدلهای گوناگون با کیفیتهای متفاوتی، روانه بازار بشود.

به برهان وجود جریان برق در ادامه همین نصیب از کولرها، آلرژی بیشتری وجود دارااست و در ادامه مراقبت آن ها عمده می بایست اعتنا شود؛ چرا که در ادامه شکل خرابی، هزینهی متعددی به جهت ردوبدل یا این که تعمیرشان می بایست انجام شود.

پس ما‌درها تصمیم گرفتیم تا تام بعدها و سایز های کولر آبی از مارک های گوناگون را آنالیز نماییم و آنگاه با اعتنا به متراژ خانه مطلوب ترین سایز کولر آبی را تعیین نماییم .

کانالکشی کولرهای آبی می بایست از کوتاه ترین مسیر انجام شود. صورت تازه به کارگیری از سرمایش تبخیری از دههی 1900 در ادامه مملکت آمریکا و در ادامه کولرهای آبی امروزی به فعالیت گرفته شد و تا به امروز به شکلهای جدیدتر و نوینتری ساخته شده تا عملکرد آن عمده و مصرف انرژی آن کاهش شود.

کولر آبی با به کارگیری از تبخیر آب ، هوا را خنک می کند . حجم کولر را متناسب با میزان محفظه تعیین کنید.

در ادامه همین گونه کولر آبی که مبتنی بر سیستم خنک کننده تبخیری است، دمای محفظه را به شکل یکپارچه خنک نگه می‌دارد و حجم سرمای محل ورود به محفظه زیاد دوچندان است.

به عبارتی طور که از نام کولر آبی 2800 برفاب بر میآید، حجم همین کولر 2800 وات بوده و با الکتریسیته 220 ولت فعالیت میکند.

در ادامه شکل عدم وجود تهویه مطلوب موتور کولر داغ می شود و خنکای با کیفیتی ندارد. همانطور که اشاره کردیم کولرهای متحرک به جهت فضاهای ریز و نوع اثبات به جهت محیطهای وسیع مطلوب هستند.

در ادامه همین بخش بهترین مدلهای هر مارک را در ادامه سبکهای اثبات و متحرک معرفی میکنیم. در ادامه مقایسه با محاسن همین گونه کولرها معایب آن گرچه از حیث تعداد عمده هست البته از حیث میزان مرغوب بودن حایز دارای نمیباشد و به راحتی می شود همین معایب را برطرف کرد.

خصوصیت مهمی که همین کولر را از نسلهای کهن خویش متفاوتی میکند، ترموستات و ریموت در دست گرفتن از خط مش به دور آن هست که دمای کولر را متعادل نگه می‌دارد و اعضا را توانمند میسازد به راحتی دمای محفظه را تهیه کنند.

به طور نمونه چنانچه قصد دارید فضای در ادامه حدود 30 الی 50 متر مربع را خنک نمایید کولر 3200 تعیین لطف است.

همین کولر توانمند هست 1500 متر مکعب در ادامه مساحت را خنک کند و اقتدار موتور آن، 1.8 اسب بخار است.

به درون پمپ خودداری نماید. یک سایبان عالی می بایست به نوع ای باشد که کولر را از تابش مستقیم نور خورشید نگهداری کند چرا که هنگامیکه بدنه کولر داغ شود نیکی فقط از عملکرد و بازدهی کولر می کاهد که موجب هدر رفت انرژی الکتریکی هم می گردد و شما را متحمل هزینه های بالای الکتریسیته و آب می کند.

کولر آبی فقط مهم دو وضعیت تند و نماید است؛ در ادامه نتیجه، نمیتوان به یک دمای ایدهآل به جهت تعیین در ادامه محفظه اتاق دست پیدا کرد.

کارگزاشتن یک ترموستات بی آلایش در ادامه اتاق ها می تواند میزان متعددی از مصرف انرژی را کمتر دهد . متناسب نبودن گنجایش کولر آبی با فضا منجر مصرف بیش از حد انرژی شده و خنکی گزینه نیاز آماده نمی شود.

بر مغایر پوشالهای معمولی، ضخامت تشک سلولزی در ادامه تمام مرحله یکنواخت است، که تأثیر متعددی در ادامه گنجایش خنک کننده دارد.

جهت تعیین و خرید آسان کولر آبی آبسال، نخست می بایست گنجایش گزینه نیاز را انتخاب کنید. چنانچه قصد کارگزاشتن کولر آبی دارید این الان با همکاران ما‌درها تماس بگیرید تا ضمن برخورداری از مشاوره مجانی جهت خرید کولر متناسب با فضای شما ، همین فعالیت در ادامه اسرع وقت انجام شود .

معمولاً اشکال 5 ،7 و 12 هزار همین کولر ها که به برهان کاربرد مضاعف در ادامه جمهوری اسلامی ایران ، به شکل تماما داخلی ایجاد می‌شوند ، طرفداران بیشتری در ادامه فی مابین مردمان دارا هستند .اعدادی که اقتدار کولر های آبی را اعلام می کنند، به ما‌درها نشان می دهند که آن کولر در ادامه هنگامی مشخص ، اقتدار مکش و دمش چه مقدار هوایی را دارااست .

از طرف دیگر ممکن هست تکههای پوشال از فی مابین توری بیرون شده و ملازم با جریان هوا وارد محفظه شود.

گهگاه وقت ها انتخابهای متمایز به جهت سیستم خنککننده فضا وجود دارد؛ مثلاً ممکن هست نیز بتوانید یک کولر سلولزی وسیع به جهت یک فضا بخرید و نیز قابلیت خرید دو یا این که سه کولر آبی ریز را داشته باشید.

به تیتر نمونه ممکن هست دو گونه کولر از دو گونه مارک مختلف و با اقتدار یکسان مهم بعدها متمایز میباشند .

همین گونه کولر آبی با تجهیزات تماما اتوماتیک ساخته شده هست به طوری که از پروانه در ادامه اثر لرزش و تولید نویز مراقبت میکند.

اتاقک کولر آبی از یک مکعب با یک سقف و یک کف و یک بدنه اثبات و دیواره ها تشکیل گردیده هست .

همین کولر مهم موتور 1/2 اسب بخار هست و 6300 متر مکعب در ادامه ساعت هوادهی دارد. مزیت دیگر همین پدها آن هست که بدلیل دانسیته بالا، اذن ورود گردوغبار و ذرات کوچک را به داخل پروانه موتور و در ادامه غایت نیز محفظه منزل نمی دهند.

8. شناور یا این که فلوتر کولر را تماشا نموده، در ادامه شکل نیاز آن را ردوبدل کنید. مخزن همین دستگاه یا این که به شکل دستی مالامال میگردد و یا این که امکان اتصال مستقیم به شلنگ و شیر آب را دارد.

در ادامه همین نوشته راهنمای خرید همین متاع را ارائه دادهایم. همین کولرها را می توان در ادامه هر جایی قرار اعطا کرد و نیازی به کانالکشی ندارند.

کانالهای داخلی: همانطور که از نامشان پیداست، همین کانالها در ادامه درون کولر و جلوی پروانه قرار میگیرند. دکمههای در دست گرفتن همین کولر بر بر روی بدنهی آن قرار دارااست و گزینهی قابل قبولی به جهت اتاقهای ریز نظیر دفترها فعالیت یا این که اتاقهایی هست که کانالکشی کولر به جهت آن ها تعبیه نشده است.

با آغاز فصل گرما، نیاز به کمتر دمای محفظه و تهویهی مناسب، یکی از از مهمترین مسائلی هست که با آن دست به گریبان خوا‌هیم بود.

آبی یا این که گازی؛کدام کولر در ادامه انتقال ویروس کرونا خطر آفرین است؟ همین کیت شامل صفحهای پلاستیکی با اتصالات به جهت شیلنگ اگزوز هست و می تواند به شکل افقی در ادامه یک پنجره آویزان شود یا این که به شکل عمودی در ادامه یک پنجره کشویی کارگزاشتن شود.

قدمت اثرگذار پدهای بکار رفته در ادامه کولر سلولزی ، 3 تا 5 سال است. به برهان قدمت فراتر پدهای سلولزی، کولر پس از مدتی در گیر کمتر بازدهی نمیشود.

کالا بدنه کولر و پوشش رنگی آن در ادامه ارتفاع قدمت کولر دارای متعددی دارد. همانطور که در ادامه مقدمه اشاره شد، فرایند سرمایش تبخیری ، یک پدیدهی طبیعی هست و بشر از هزاران سال پیش به آن پی برده بود.

اگر از تالیف همین مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید داده ها بیشتری در ادامه گزینه راهنمای خرید کولر آبی لطفا از برگه ما‌درها بخواهید.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.