بررسی کامل فن سردخانه سه فاز

جهت خرید سردخانه بستنی و سایر سردخانه ها می توانید با ما ارتباط برقرار کرده و از گزینه های متعددی استفاده نمایید.

فن سردخانه خارجی

همچنین شما برای احداث یک سردخانه نیاز به خرید تجهیزات مختلفی مانند کمپرسور و اواپراتور دارید. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش میشوند.

فن کندانسور سردخانه

از طرف دیگر هم ممکن است به رابطه ی ذهنی بین شما و مادرتان مربوط باشد که برای همه ناشناخته است و نمیتوان دلیل منطقی برای ان اورد.

فروش فن سردخانه

درب های سردخانه کانکسی هم می توان به صورت کشویی و یا لولایی طراحی وتولید کرد. درمورد برخی محصولات نظیر سیب زمینی وپیاز ومرکبات درصورت صدمه دیدن ویا بریده شدن سطح آن درزمان برداشت یاحمل می توان درشرایط مناسب وبا مواد مناسب آنهارا ترمیم والتیام داددر غیراین صورت دراثر نگهداری درسردخانه عوامل فساد ازآن محل شروع به رشد کرده واین فساد به سایر محصولات همجوار هم سرایت می کند.

 Con te nt was created with the  he lp of GSA Con tent Generat᠎or D​em​oversion !

قیمت فن سردخانه ای

سرد کردن مانع رشد میکرو ارگانیسم های فاسدکننده شده، فعالیت آنزیمی و تنفسی را در دوره نگهداری پس از برداشت محدود ساخته، مانع ازدست رفتن آب می شود و تولید اتیلن و حساسیت محصول به آن را کاهش می دهد.

تجهیزات به کار برده در سردخانه توسط مجموعه ما در آریان سرد به شکلی است که به بهترین شکل می تواند مواد غذایی و محصولات شما را نگهداری نمایند.

فن سردخانه ای

ما در این مجموعه به منظور خدمات دهی به شما عزیزان، انواع سردخانه های میوه، مواد غذایی و بستنی را تولید و در اختیار شما قرار خواهیم داد.

فن کویل سردخانه

بسته به شرایطی که قصد نگهداری از بستنی را دارید و حجم کاری خود باید سردخانه متناسب را جهت ساخت سفارش دهید.

فن سردخانه صنعتی

میوه ها، سبزیجات و صیفی جات مواد غذایی زود مصرف و فاسد شدنی هستند که برای افزایش طول عمر و حفظ طراوت و تازگی آنها باید از وسیله ای به نام سردخانه استفاده نمود که با ایجاد شرایط محیطی سازگار مانع از فاسد شدن آنها خواهد شد.

فن سردخانه سه فاز

برای طراحی سردخانه باید به نکاتی مانند کاربری، فضای موردنیاز، هزینه و مصرف انرژی توجه داشت. به ميزان مصرف برق ، مقايسه و تحليل هاي کمي در فصول بعدي اشاره خواهد شد.

درب ایمنی جسد :سیستم قفل شده درب ایمنی ، با کلیدهای nlook.طراحی منحصر به فرد مهر و موم درب برای از دست دادن حداقل دما در هنگام باز شدن درب.

به طور کلی با توجه به اینکه بستنی ها از بدو تولید تا هنگام عرضه در فروشگاه های خرد، باید در مکانی سرد نگهداری شوند، سردخانه ها باید با شکل های مختلف در دسترس قرار داشته باشد.

مشخصات فنی سردخانه

وظیفه ی مهمی که اوپراتورهای سردخانه ها باید انجام دهند، خنک سازی و به جریان انداختن هوای سرد در بین اتاق های سردخانه ها می باشد.

قیمت فن کندانسور سردخانه

یکی از پرکاربرد ترین و بهترین سردخانه ها ،سردخانه های متحرک هستند که از این سردخانه ها جهت انتقال مواد غذایی که به دمای خاصی برای نگهداری نیزا دارند و همچنین بدون تغییر در ظاهر و حفظ کیفیت اولیه استفاده می شود.

چلم و سردخانه را

از مهم ترین موجود در سردخانه ها می توان به کمپرسورها اشاره کرد. برخي از چيلرهاي جذبي را مي توان در زمستان ها به عنوان هيتر مورد استفاده قرار داد و آب گرم لازم براي سيستم هاي گرمايشي را با دماهاي تا حد 203 تأمين نمود.

مبدل های حرارتی که تحت عنوان کندانسور شناخته می شوند، با استفاده از خنک سازی مبرد، باعث تغییر حالت آن ها از گاز به مایع می شوند، تا با این کار بتوانند پروسه ی تبرید تراکمی را کمی ادامه دهند.

به همین علت از سردخانه های متحرک می توانند به عنوان بهترین گزینه جهت جابجایی این محصولات استفاده کنند. به همین علت ابعاد مورد استفاده در ساخت سردخانه می توانند بر قیمت تمام شده آن اثرگذار باشند.

توجه داشته باشید که برندی که از تجهیزات آن در ساخت سردخانه بستنی مورد استفاده قرار می گیرند نیز بر قیمت آن اثر گذار خواهد بود.

کیفیت ساخت سردخانه و نوع تجهیزات به کار رفته می تواند اثر مستقیم بر قیمت نهایی این محصول بگذارد. سردخانه ثابت بالای صفر می تواند محصولات را در دمایی بین 1 تا 4 درجه ی سانتی گراد نگهداری کنند، و معمولاً در این سردخانه ها محصولات داخل سردخانه را در دمایی بالاتر از دمای انجمادشان نگه داری می کنند، تا مواد مختلف درون آن خنک مانده و خراب نشوند.

البته به منظور رفاه کاربر شرکت این امکان را در نظر گرفته تا در صورت سفارش موتور های دی وی ام و بیتزر نیز بر روی دستگاه قرار داده شود.

از این رو تجهیزاتی از جمله قلاب ها و محل قرار گیری شاخک لیفتراک بر روی دستگاه ها تعبیه می شود.

در این آموزش از واحد دستگاه بین المللی (S.I.U) برای اندازه گیری کمیت ها استفاده می شود. یکی از مهم ترین قطعه ها در نحوه کارکردن کمپرسور سردخانه ای روغن است که معمولا کمتر به آن توجه می شود.

نگهداری محصول یکی ازمهم ترین تکنیک های فرآوری می باشد و هدف آن افزایش زمان ماندگاری وحفظ کیفیت محصول از نظر رنگ ، طعم، بو و بافت بوده که این امر با نگهداری محصولات در سردخانهها امکانپذیر است.

به یاد داشته باشید که هرگز محصولات را در فاصله زمانی زیاد در ابزار سرمایشی نگه ندارید. جنس این پروانه ها و همچنین ساختار آن ها به گونه ای طراحی شده است که در حین چرخش کمترین صدا را تولید کنند.

استفاده می کنند، و از ابعاد بزرگ این سردخانه ها برای ذخیره و انبار کردن محصولات غذایی استفاده می شوند.

حقیقتا یکی از تجهیزات ضروری و مهم در صنعت مواد غذایی سردخانه ها هستند که نوعی انبار محسوب می شوند که می توانند شرایط و دمای لازم را برای نگهداری و ذخیره سازی مواد غذایی فراهم کنند.این سردخانه ها به گونه ای طراحی و ساخته می شوند که می توانند محصولات با دمای بالا و زیر صفر را نگهداری کنند برخی از آن ها نیز می توانند هر دو نوع محصولات را نگهداری کنند.اما وظیفه اصلی تمامی این سردخانه ها جلوگیری از فاسد یا خراب شدن محصولات و همچنین افزایش طول عمر آن هاست.

پس از تولید بستنی و نگهداری آن ها در سردخانه های بزرگ و کارخانه های تولید، باید آن ها را با استفاده از تجهیزات مناسب به فروشگاه های خرد انتقال دهند.

این محصولات باید در اتاق های نگهداری بالای صفر ذخیره شوند. سردخانه ثابت در مکان های مختلفی طراحی واحداث می شوند و دارای دو نوع سردخانه ثابت بالای صفر و سردخانه ثابت زیر صفر می باشند.در واقع سردخانه های ثابت به صورت اتاق های کوچک و همچنین سوله هایی بزرگ هستند.از نوع بالای صفر این محصول برای نگهداری انواع محصولات لبنی، میوه و تره بار و …

این سردخانه در صنایع پروتینی، صنایع لبنی، میوه و صنایع دارویی بیشترین کاربرد را دارد.دمای سردخانه کانکسی نیز به محصولی که درون آن نگهداری می شود بستگی دارد.

سرد خانه تک مداره می تواند یکی از دو حالت زیر صفر و بالا ی صفر باشد ولی سرد خانه دو مداره هر دو حالت زیر صفر و بالای فصر را در بر می گیرد.

حالت تبخیر آب داخل یک طرف که کاملا مشابه تبخیر مبرد در داخل پوسته ای است که از لوله های گرم داخل اواپراتور حرارت دریافت می کند.

اواپراتورها برای دو نوع سیستم مرکزی و منفرد وجود دارند که یکی سیستم های تهویه مطبوع مرکزی است (چیلر تراکمی و جذبی) و دیگری تهویه مطبوع منفرد.

سیستم سردسازی سردخانه از چهار قسمت مختلف تشکیل شده، که عبارتند از یونیت اپراتور و یونیت کندانسور که هر کدام از شیر انجماد و کمپرسور تشکیل می شوند.

امروزه سردخانه ها در کیفیت گوناگون و در ابعاد مختلف طراحی و ساخته می شوند. همانطور که میدانید شیر پایه اصلی تمام لبنیات ها و یک ماده بسیار مغذی و مفید و در عین حال بسیار حساس در برابر میکروب ها است که اگر در شرایطی مناسب با دمایی مناسب نباشد ، سریعا فاسد میشود.

این در حالی است که اگر انتخاب اواپراتور سردخانه، ناشیانه انجام شود؛ خسارت های زیادی را به محصولات مورد نظر وارد می آورد.

امیدواریم که با این مقاله توانسته باشیم پاسخگوی بسیاری از سوالات شما باشیم در صورتیکه تجربه تاسیس سردخانه صنعتی را داشتهاید میتوانید این تجربه خود را، در قسمت دیدگاهها ثبت نمایید.

شما برای نگهداری انواع محصولات در سردخانه تقریبا محدودیتی ندارید. این سردخانه ها در انواع مختلف سردخانه صنعتی(بزرگ) ،کانکسی و متحرک طراحی و تولید می شوند و مطابق با استانداردها و اصول خاصی ساخته می شوند.

علاوه بر این سردخانه ها در دماهای مختلف ساخته می شوند، شرایطی که میتواند در قیمت آن نیز تاثیر بگذارد.

این سردخانه ها در مقایسه با سردخانه های ثابت قابلیت جا به جایی را دارند. نصب و راه اندازی کمپرسور سردخانه توسط شرکت دامون، خریداران را حائز شرایط گارانتی یکساله می نماید.

برای مثال اگر قصد ذخیره سازی میوه و سبزیجات را داشته باشید، بازۀ دمایی مثبت یک تا مثبت پنج درجۀ سانتیگراد بهترین بازۀ عملکردی این سردخانه است.

در دمایی بین 12- تا 23- درجه ی سانتی گراد می باشند، و حتماً باید آن ها را به صورت منجمد نگهداری کرد، تا خراب نشوند.

صنایع برودتی ریما سرما تولید کننده ی سردخانه صنعتی از جمله سردخانه ثابت و متحرک می باشند، که این سردخانه ها اتاق های کوچک و یا حتی سوله های بزرگ هستند، که می توان برای نگهداری میوه و تره بار، انواع محصولاتی پروتئینی مانند مرغ و گوشت و ماهی، انواع خشک بار، محصولات لبنی را می توانند به صورت منجمد و یا خنک نگه داری می کنند.

نمیگریستند بلکه او را ذمّ می کردند، عاقبت به خیر نخواهد شد. از پرمتقاضی ترین نوع سردخانه های صنعتی می توان به سردخانه متحرک (کانکسی) اشاره کرد.

صبحانه از اصلی ترین وعده های غذایی برای ما ایرانیان می باشد. اگر برای نگهداری از بستنی و محصولات دیگر خود نیاز به ساخت سردخانه دارید، با ما در آریان سرد همراه باشید.

کمپرسور به کار رفته در این سردخانه از نوع دانفوس و یا بیتزر می باشد. اغلب این سردخانه ها، دمایی بین یک تا 15 درجه سانتی گراد را تامین میکنند.

بهره برداری از سردخانه در زمانی است که احداث سردخانه از لحاظ طراحی و ساخت به پایان رسیده و باید دستگاهها و تجهیزات مورد نیاز را خریداری کرد و جای مناسب در محیط سردخانه قرار داد.

معمولا انتقال حرارت مساله اصلی است، به گونهای که گرما باید از محصول، درحین سرد کردن یا انجماد جدا شده و سپس محصول در دمای ثابتی در سردخانه نگهداری گردد.

پیش سردکن فضایی است که محصول در دمایی بالاتر (معمولا دمای محیط یا کشتارگاه) وارد آن میشود و بایستی با سرعت هرچه بیشتر تا دمای نگهداری سرد شود.

در حالی كه در صورت روزآمد كردن اطلاعات و اطلاع یابی از میزان ظرفیت خالی سردخانه ها، انبارها و برنامه ریزی صحیح می توان از وارد شدن خسارت به كشاورزان جلوگیری كرد، اما از آنجا كه چنین اطلاعاتی وجود ندارد صاحبان سالن های سردخانه به صورت سنتی به بنكداران و تجار قدیمی خود سرویس می دهند.

باید تعداد باز و بسته کردن درب سردخانه را به حداقل برسانید. این نوع از سردخانه ها می توانند محصولات را بین بازه ی زمانی یک تا 15 روز نگهداری کنند.

امروزه متناسب با نیاز فعالان این حوزه، سردخانه ها در شکل های ثابت و متحرک تولید می شوند. امروزه سردخانه های متحرک قابلیت نصب بر روی انواع کامیون و وسایل نقلیه دیگر را داشته و به شکل گسترده مورد استفاده قرار می گیرند.

دستور العمل گارانتی کمپرسور را مطالعه نمایید. در واقع گازی که از سمت اواپراتور به سمت کمپرسور بیاید با فشار کم نمی تواند در کندانسور تقطیر شود.

موتور فن محوری ، جریان زیاد هوا با صدای کم. جهت اطلاع دقیق از شرایط گارانتی کمپرسور سردخانه با مهندسین واحد مشاوره فروش قطعات و تجهیزات شرکت دامون در ارتباط باشید.

قطعات مکانیکی یک سردخانه با توجه به ابعاد، ظرفیت، نوع محصولات و شرایط محیطی انتخاب می شود. با توجه به اینکه معمولا در حجم های بسیار زیاد اقدام به نگهداری از بستنی می کنند، شما باید سردخانه مخصوص را نیز در ابعاد بزرگ طراحی نمایید.

قبل از اینکه بستنی ها به فروشگاه های سطح شهر انتقال داده شوند، باید آن ها را در کارخانه های بسیار بزرگ و در انبارهای مخصوص نگهداری نمایند.

اگر به دنبال نگهداری از بستنی و سایر مواد غذایی هستید، باید با انتخاب یک سردخانه مناسب بتوانید به خوبی از محصولات خود محافظت نمایید.

به دلیل مکانیزم های خاص و همچنین ابعاد،ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فرد این سردخانه ها امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته اند.

اگر شما هر گونه سوالی در رابطه با کجا و نحوه استفاده از فن سردخانه خارجی دارید، می توانید با ما در صفحه وب تماس بگیرید.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.