برش لیزر آلومینیوم، برش لیزر ورق آلومینیوم پارسیان لیزر (2)

برش لیزر آلومینیوم، برش لیزر ورق آلومینیوم – پارسیان لیزر
برش لیزر آلومینیوم

در ادامه واقع، پلاسما گاز یونیزهی شتاب بالایی هست که برق را از مشعل پلاسما به قطعه فعالیت منتقل می­کند و متعاقب آن جرقه، هنگامی تولید می­شود که مشعل پلاسما در ادامه تماس با قطعهی فعالیت قرار گیرد.

نیز چنین دستکم سوراخهای قابل تولید در ادامه ورقهای فلزی متعلق با ضخامت ورق می باشد. فشار آب به کارگیری شده در ادامه صنعت های معمولاً فی مابین ۱۰۰۰ تا ۴۰۰۰ توشه هست که متعلق به خاصیت ماده می­تواند تا ۶۲۰۰ توشه ارتقاء یابد.

به­طور کلی، برش­کاری واترجت نیاز به فشار آب بالایی دارااست که می­تواند به ۶۲۰۰ توشه برسد. برش لیزر آلومینیوم با میزان مرغوب بودن بالا به دوران نیاز دارااست و می بایست دوران به اندازه در ادامه اختیار مرکزها برش لیزر قرار دیتا شود تا بتوانند با میزان مرغوب بودن هر چه فراتر فعالیت برش را به انجام برسانند.

همین رویه امکان برشکاری آلومینیوم تا ضخامت ۱۰۰۰ میلیمتر را داشته و معمولاً به جهت برش بلوک­های بزرگی از صفحه ها آلومینیومی، گزینه به کارگیری قرار می­گیرد.

اره دیسکی، برش آلومینیوم را با شتاب بالا آغاز کرده و در ادامه حین برشکاری شتاب اثبات بوده و تا نقطه نهایی عملیات برشکاری تغییر و تحول نمی­کند.

در ادامه همین رویه برشکاری، می بایست اعتنا متعددی در ادامه حین ورود آلومینیوم به ذیل اره و خروج آلومینیوم از اره انجام شود.

آلومینیوم به برهان به کارگیری مضاعف در ادامه صنعت یکی از از اصلیترین فلزاتیست که ایجاد میشود. برش لیزری به برهان کمتر آلودگی و ماندگاری کار، به شتاب به رویه جدیدی به جهت نمونهبرداری از فلز، چوب و پارچه، در ادامه فی مابین بقیه مواد تبدیل میشود.

با این­حال، به برهان اندازهی وسیع تیغه، در ادامه همین روش، معمولاً کنده­شدگی­هایی در ادامه مرحله برش آلومینیوم تولید می­شود. در ادامه برشکاری آلومینیوم به رویه واترجت، نیاز به پرداخت ثانویه نیست.

برشکاری واترجت می­تواند به جهت برش ورق­های آلومینیوم تا ضخامت ۴۰۰ میلی­متر گزینه به کارگیری قرار گیرد. برش لیزر آلومینیومی که با دستگاه لیزر شکل می‌گیرد سبب ساز می شود تا هیچگونه فرو رفتگی در ادامه صفحه ی آلومینیومی تولید نشود؛ اصطلاحا صفحه ی آلومینیومی در گیر خراش هایی بر اثر برش نمی شود.

ما‌درها از سیستم ایجاد کننده گاز نیتروژن به کارگیری می نماییم که منجر تولید برش ظریف تری در ادامه صفحه های آلومینیومی می شود.

به گونه­ای که تیغه در ادامه نخست به آهستگی وارد سطح برش می­شود و کمکم شتاب ورود قطعه عمده میگردد. برش لیزری آلومینیوم با دستگاه های لیزری شکل می‌گیرد و جزو مالامال کاربرد ترین رویه های برش همین فلز مالامال مصرف هم محسوب میگردد.

همین رویه برشکاری آلومینیوم در ادامه سوله دوره صنعت اشراق با بالاترین اعتنا ابعادی، انجام میگردد. با ورود تکنولوژی لیزر به کار های روزانه از گزاره بخش صنعت؛ سبب ساز شده هست تا برش اکثری از فلزات از گزاره فلز آلومینیوم به آسانی، اعتنا و نازکی مضاعف شکل پذیرد.

اما در ادامه برشکاری به رویه پلاسما، به برهان ذوب سطحی در ادامه مرحله برش، در ادامه غایت مرحله برش تمیز و لطف نمیدهد و نیاز به یک ماشینکاری آخری دارد.

در ادامه رویه اره­کاری دیسکی، پرداخت سطحی آخری زیاد مناسب بوده و معمولاً نیاز به عملیات پرداخت­کاری ثانویه وجود ندارد. تیغه­های آلیاژی که پیش از این در ادامه اره­کاری نواری به کارگیری می­شدند، مهم یک دستهی پنجه­مانند بودند که سپس از برشکاری خطوط سایه­ای از خویش به جا میگذاشتند. A​rtic​le was g ener​at ed by GSA C᠎ontent  Gen​er at or D emoversi on .

از معایب همین گونه رویه به صدای ناشی از فشار جت آب در ادامه حین برشکاری می­توان اشاره کرد که تا ۱۲۰ دسی­بل می­تواند برسد.

در ادامه همین رویه مقدار فشار آب اعمال شده بر بر روی مرحله قطعه، عمق برش را معین می­کند. در ادامه رویه واترجت، فلزات به وسیله فشار آب بالا یا این که ترکیبی از آب و مواد ساینده برش دیتا می­شوند.

به طورکلی می توان گفت اشکال دستگاه های برش لیزری فلزات در ادامه اقتدار های متعدد امکان برش اشکال فلزات از ضخامت 1 میلیمتر الی 25 میلیمتر را دارا هستند.

دستگاه های برش لیزری به اپراتور و طراحان قابلیت خلاقیت ، شتاب فعالیت و اعتنا بیشتری می دهند و با امداد همین تکنولوژی امروزه شاهد رویش صنعت های متعدد هستیم.

مسیر رویش و ترقی بشر، با شروع دوره فلز، بهطرز باورنکردنی عوض میشود. برش لیزر آلومینیوم با دستگاه های اتوماتیک و تام اتوماتیک هر دو دخالت نیروی انسانی را به حد اقل میرسانند و برش که کلیدی ترین سطح هست فقط به وسیله دستگاه و برنامه تلویزیونی ای که به آن بارگزاری شده هست انجام میگردد البته در ادامه مواردی دستگاه های اتوماتیک که به آن ها نصفه اتوماتیک هم گفته میگردد نیاز به یک دخالت انسانی ریز داشته باشند.

به برهان این­که آلومینیوم سبک­وزن است، می­توان آن را با شتاب و تغذیه بالاتری به وسیله اره­های دیسکی برش داد. به جهت حکاکی بر بر روی آلومینیوم برنامه تلویزیونی ای از شیوه کامپیوتر به دستگاه برش لیزرآلومینیوم دیتا می شود تا دستگاه به شکل اتوماتیک حکاکی را بر بر روی ورق آلومینیوم انجام دهد.

مشعل­های پلاسمای دستی به راحتی می­توانند ورق­های آلومینیوم با ضخامت ۳۸ میلیمتر را برش دهند. آلومینیوم قابل بازیافت هست و با محفظه زیست تماما سازگار است، به جرات می توان گفت آلومینیوم سپس از آهن، حیاتی ترین فلز گزینه به کارگیری در ادامه اشکال صنعت های است.

کمپانی برش لیزر نیک از با سوابق ترین و با تجربه ترین کمپانی های ارائه دهند ی سرویس ها برش لیزر فلزات از گزاره برش لیزر آلومینیوم می باشد که توانمند به اجرای اشکال برش ها و حکاکی ها بوده و هزینه های زیاد قابل قبولی نیز به جهت همین فعالیت در ادامه حیث گرفته هست تا بتواند راضی بودن مشتریانش را به خویش جلب نماید.

در ادامه سال­های آخر برشکاری پلاسما به طور موفقیت­آمیزی به جهت برش ورق­های آلومینیوم با سرعت­های بالا و مقدار حرارت حداقل، گزینه به کارگیری قرار گرفته است.

سبکوزن بودن علاوه بر بالا بردن شتاب، مقدار مصرف سوخت را به شدت کمتر میدهد. در ادامه همین رویه معمولاً از ولتاژ یا این که فرکانس بالا به کارگیری می­گردد.

همین رویه به جهت برش ورق­های آلومینیوم با ضخامت فی مابین ۱۰ تا ۱۵ میلیمتر به کارگیری می­شود. آنچه در ادامه رویه های گرم دارای دارد، گرم شدن نقطه گزینه حیث تا جایی هست که فلز تخیر شود و برش آن انجام شود.

در ادامه هد دستگاه لیزر ،پرتو های نور می بایست دقیقا در ادامه یک نقطه متمرکز شوند تا دانسیته انرژی در ادامه آن نقطه، منجر تولید گرما شود.

همین رویه به برهان داشتن شعاع اشعهی ریز معمولاً به جهت برش مواد رفلکس دهندهی نور به کارگیری می­شود. به این خاطر هست که برش صفحه های آلومینیومی ممکن هست منجر رجوع و برگشت منعکس شدن از فلز به سمت دستگاه لیزر شود و به آن زخم وارد نماید.

در ادامه دستگاه های برش لیرزی فلزات البته با اعتنا به نیاز به اقتدار عمده از تیوب لیزر 500 تا 8000 وات به کارگیری می شود.

در ادامه همین گزینه هم به کارگیری از خاصیت برش لیزر آلومینیوم امداد متعددی به ایجاد اسباب لوکس با بدنههای صیقلی و شیک میکند.

تولید لوله و پروفیل جهت به کارگیری در ادامه تولید اسباب ورزشی، مبلمان سازی و … سازمان های دیگر به شکل مستقیم اجناس خویش را می فروشند، زیرا دستگاه لیزر بی آلایش سازی شده در ادامه طی سال ها می تواند به تیتر یک دستگاه لیزر پررنگ در ادامه حیث گرفته می شود.

با اعتنا به این که با به کارگیری از برش لیزر آلومینیوم مقدار ضایعات فلزات به صفر می برسد و از طرفی شتاب تحویل سفارشات هم فراتر می رود ارزش برش لیزر آلومینیوم در ادامه مقایسه با دیگر رویه های برش فلزات مقرون به صرفه و اقتصادی می باشد.

با همین هم اکنون اره­کاری نواری مدرن به اپراتور اذن می­دهد که شتاب و مقدار برش را برنامه­ریزی کند. سپس از بارگزاری برنامه تلویزیونی به کامپیوتر دستگاه برش لیزری تمامی چیز به جهت برش فراهم هست و دستگاه فراهم آغاز به فعالیت به جهت برش میباشد.

در ادامه دستگاه های برش لیزر فلزات ، همین مسافت به وسیله دستگاه به شکل اتوماتیک تهیه می گردد. دستگاه برش لیزر، دستهای از فوتون­های پرانرژی را بر بر روی محل ظریف قطعه­کار، متمرکز می کند و صورت موردنظر متاع آخری را برش می­دهد.

زمان خرید کردن دستگاه برش لیزری فلز، می بایست محل فعالیت را محاسبه نمایید و مطمئن گردید که هیچ خطر ایمنی وجود ندارد.

تکنولوژی برش لیزر یکی از از روش­هایی هست که جهت ایجاد قطعاتی با هندسه­های پیچیده و بعدها گوناگون گزینه به کارگیری قرار می­گیرد.

میز کارهای واترجت می­توانند به جهت برش­هایی با طراحی و الگوهای پیچیده گزینه به کارگیری قرار گیرند. تجهیزات لیزری نسبت به دستگاه های برش سنتی، طراحی و کاربرد متمایز دارند.

چنانچه بخواهیم چیزی را اسم ببریم که طی سالها در ادامه صنعت ایجاد اثبات بوده است، همین نیاز مشتریان به فناوریهای ماشینکاری پیچیدهتر به جهت برآورده نمودن الزامات طراحی و تولید سختگیرانهشان است.

چنانچه مایل باشید از دیگر نکته ها و ویژگیهای حیاتی و اضطراری در ادامه همین سیستم آگاه شوید، مواقعی که در ادامه ادامه میآید، پاسخگوی شما خواهد بود.

به طور نمونه چنانچه قطر نصیب بالایی مثال ۳۰۰ میلیمتر هست در ادامه انتهای قطعه قطر به حدود ۲۹۰ میلیمتر میرسد.

در ادامه همین دستگاه ها نصیب فعال دستگاه داخل یک محیط مطمئن قرار گرفته شده هست تا ایمنی عمده را آماده آورده و محفظه پیرامون را از اشعه لیزر و همینطور پرتاب احتمالی ذرات فلز در ادامه امان نگاه دارد.

هرچند آلومینیوم دانسیته کمتری نسبت به عمده فلزات دارااست و نسبت به بقیه فلزات آسان­تر برشکاری می­شود؛ اما برخی از چالش­ها در ادامه برشکاری آلومینیوم، مانند چسبندگی فی مابین آلومینیوم و تیغهی اره و همینطور پلیسهگیری آن وجود دارد.

بنابراین، اره دیسکی رویه پرهزینهای بوده و همینطور تیغه­های آن هم گرانتر از تیغه­های اره نواری هستند. امکان چرخاندن تیغه در ادامه سرعت­های بالا تهیدست اره مستحکمی است.

در ادامه برشکاری آلومینیوم به رویه پلاسما، از میز آب و گاز خنثی با شتاب بالا که معمولاً از یک دریچه بیرون می­شوند، به کارگیری می­گردد.

یک اشعه پیوسته با اقتدار رخنه بالا به جهت تولید برش­ به­کار می­رود. اشعه های لیزر از شیوه برانگیختگی الکتریکی یک ماده لیزری تولید می شوند.

به دلیل­ این­که تیغهی گزینه به کارگیری در ادامه همین رویه نازکتر از رویه اره­کاری دیسکی است، میزان بریدگی­های تولید شده در ادامه همین روش، برابر یک سوم رویه اره­کاری دیسکی خواهد بود.

تیغهی اره­کاری نواری ارزش کمتری نسبت به تیغهی کاربیدی اره­کاری دیسکی دارااست اما با همین ­حال از حیث محدودهی ظرفیت، تنوع زیاد بیشتری دارد.

با این­حال، در ادامه همین رویه احتمال برق­گرفتگی وجود دارااست و همینطور در ادامه شکل زخم دیدن قطعه، تعمیر آن نقص‌ است.

ورق­های زیاد نخ نما آلیاژ آلومینیوم ۶۰۶۱ می­توانند به­صورت توده­ای بر روی نیز به وسیله همین رویه برش دیتا شوند. دستگاه های برش لیزری فلزات نسبت به دستگاه های برش عادی توانمند به برش طیف گسترده ای از طرح ها با مرتبه اعتنا عمده به جهت متریالهای فلزی متنوع هستند.

رویه برشکاری پلاسما، جهت برشکاری فلزات رسانا به وسیله جت پلاسما انجام می­شود. امروزه با ترقی تکنولوژی شتاب برشکاری در ادامه رویه اره­کاری نواری به ۳۰ متر مربع بر دقیقه می­رسد.

به جهت ایجاد در ادامه مقیاس ذیل و برش آلومینیوم با قطرهای عمده از ۱۵۰ میلیمتر، رویه اره­کاری نواری مطلوب است. شتاب برش، هم در ادامه میزان مرغوب بودن صفحه های برش دیتا شده اثر گذار است.

در ادامه تنظیم پروفیلهای مصرفی جهت بقیه صنعت های هم همین اعتنا بهنوبه خویش با ارزش است. همچنین، آلومینیوم می­تواند انرژی را در ادامه زمان تصادفات عمده از فولاد جذب کرده و ایمنی را ارتقاء دهد.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.