برش لیزر برش لیزر پرشیا انواع خدمات برش لیزری قطعات فولادی و آهن (2)

برش لیزر – برش لیزر پرشیا / اشکال سرویس ها برش لیزری قطعات فولادی و آهن
برش مس با لیزر, برش مس با لیزر, سرویس ها برش لیزر مس, دستگاه برش لیزر مس, برش لیزر ورق مس

البته در ادامه هم اکنون حاضر به برهان به کارگیری از دانش مدرن و تکنولوژی های پیشرفته عمده ابزارهای صنعتی نظیر ابزارهای برش به صورت تماماً اتوماتیک درآمده و امور را آسان کرده است.

دستگاه برش لیزر آهن علیرغم شتاب فوق العاده ای که در ادامه ایجاد و تولید یک طرح به ایجاد کننده می دهد از حیث اقتصادی زیاد مقرون به صرفه است.

تلاش همین دستگاه به همین شکل هست که با فشار دوچندان در ادامه نواری نخ نما از آب، برش را انجام خواهد داد.

Water در ادامه گویش انگلیسی به معنای آب بوده و به عبارتی طور که از اسم همین دستگاه معین است، دستگاه واترجت بر شالوده آب فعالیت می کند، به این برهان به آن دستگاه برش با آب هم گفته می شود.

ورق های خیلی سنگین که ضخامت آن ها فراتر از ۶۰ میلیمتر و کاهش از ۶۰۰ میلیمتر می باشد ورق های سنگین هستند.

از آن جایی که گازهای خنثی با ماده ذوب شده واکنش نمی دهند و حرارت مازاد ایجاد نمی شود، به جهت قطعه فعالیت با ضخامت شبیه معمولاً اقتدار لیزر، زیاد فراتر از وضعیت برش با گاز کمکی اکسیژن است.

دستگاه لیزر ۷۵۰ فایبر مطلوب ترین برش را بر بر روی ورق های نخ نما که ضخامت آن ها ذیل هست را انجام می دهد.

دستگاه های برش لیزر زیاد کارآمد بوده، میزان مرغوب بودن را در ادامه صنعت های بهبود بخشیده اند که این دستور منجر وابستگی اکثری از صنعت های به همین دستگاه ها شده است.

سروصدا برش چندین قسمتی: همین وسیله به تیتر یک جزء مازاد در ادامه واترجت ها وجود دارد. بالا بودن شتاب همین فرآیند: به وسیله لیزر خیلی سرعت بالا میتوانید فلزات را برش دهید و در ادامه دوران خیلی اندک مقدار متعددی از فلزات فعالیت برش رویشان انجام میشود.

دو خصوصیت چکشخواری و ذیل بودن دشواری آن نسبت به بقیه فلزات سبب ساز شده تا در ادامه شکل تمایل، ظروف برنجی شما را با به کارگیری از برش لیزری به انواع گوناگون دربیاورند؛ درواقع به جهت آنکه وسیله برنجی ساخته شده را طرح و نقش دهند، نیاز هست تا از برش لیزر برنج به کارگیری شود و طرحهای گزینه حیث را بر بر روی آن ها پیادهسازی کرد.

2. حفر هزاران km از زمین و قرار دادن کابلهاى مسى در ادامه آن براى برقرارى ارتباطات تلفنى. یکی از از مهمترین کاربردهای همین سرویس ها در ادامه صنعت حمل­ و­نقل هست که به جهت برش دادن اسباب و قطعات اتومبیل به کارگیری میشود.

دستگاه لیزر فلزات (fiber laser) جهت برش بیش از صد ها گونه از فلزات گوناگون همچون استیل، آلومینیوم، فولاد، مس، طلا، چدن، برنج و …

ورق ها مهم ضخامت های گوناگون می باشند که مصارف خاص به خودشان را دارند. قرن حاضر را می اقتدار قرن پلاستیک دانست، همین ماده در ادامه انواع و قطعات گوناگون ایجاد می شوند و نیاز به اتصال دارند.

برش لیزر در ادامه صفادشت کرج ، در ادامه زمان برش لیزر ، هر ماده انحصار ها و مزایای خویش را دارد.

به کارگیری از همین تکنولوژی پیشرفته منجر می گردد تا مقدار خطای فعالیت کاهش شود و این طور شما را توانمند می سازد تا بتوانید طرح های پیچیده تری را بر بر روی قطعه خویش تولید کنید.

کمترین مقدار کرف (Kerf) یا این که باربرداری زمان برش آلومینیوم با به کارگیری از دستگاه برش لیزری فایبر، قابلیت برش المان های کوچک و با نازکی بالا تولید می شود.

تولید رخنه های زیاد کوچک در ادامه ورق های ضخیم از دیگر امکان های دستگاه های لیزر می باشد سوای آنکه تغییری در ادامه قطر رخنه تولید شده، به وجود بیاید همینطور هنگامی که به جهت برش از لیزر ها به کارگیری می نماییم مرحله فعالیت تماما صاف بوده پلیسه در ادامه اطراف فعالیت ایجاد نمی شود و از اکسید در ادامه مرحله برش خبری نیست.

آب سپس از گذشت از نازل از یک ونتور عبور خواهد کرد که منجر می شود ذرات کوچک ساینده تزریق شده به میزان به اندازه در ادامه تمامی نصیب های جریان آب قرار بگیرد تا برش یکدستی تولید شود.

نازل ساینده واترجت: به عبارتی طور که در ادامه نصیب قبل نیز به آن اشاره کردیم در ادامه درون دستگاه واترجت یک نازل وجود دارااست که آب از شیوه آن با فشار متعددی از دستگاه بیرون می شود.

طراحی کرده و آنگاه به وسیله قابل انعطاف افزاری دیگر به Gcode تبدیل می شود تا کامپیوتر دستگاه واترجت بتواند آن را بخواند و بر روی ماده ای که ذیل نازل دستگاه قرار گرفته طرح گزینه حیث را برش دهد.

در ادامه حین فرآیند برش، ماده می بایست ذوب شود. براین اساس در ادامه زمان شفاف شدن دستگاه، پمپ آب، آن را با فشار زیاد دوچندان وارد نازل با قطر اندک کرده و در ادامه این دوران ماده ساینده قدرتمند به اسم ابرسیو (abrasive) به جهت برش مواد دشوار به آب تزریق خواهد شد.

ورق هایی که ضخامت آن ها از ۲۰ میلیمتر عمده و از ۶۰ میلیمتر کاهش باشد ورق ضخیم نامیده میشود.

ورق های فلزی با ضخامت عمده از ۴ میلیمتر و کاهش از ۲۰ میلی متر را ورق های با ضخامت میانگین می گویند.  This c on᠎tent w᠎as generat ed by GSA​ Conte nt Generat or  DE MO!

اشعه لیزر از یک هد ایجاد اشعه لیزر پرقدرت به خارج پرتاب شده و پس از بازخورد به فلز موجب ذوب و یا این که تصعید یا این که بخار شدن فلز می شود و ضایعات به وجود آمده به وسیله فشار گاز از بر روی جسم پاک میشود.

همین را نیز می بایست بگوییم که فعالیت انجام برش لیزری به شکل حضوری نیز در ادامه فی مابین خریدار انجام میشود. همین مواد بسته به مقدار اقتدار پمپ با فشارهای متغیر فی مابین 4000 الی 6200 از نازل واترجت بیرون می شوند و طرح گزینه حیث را نظیر دستگاه های دیگر و اما با میزان مرغوب بودن بیشتر، برش می زنند.

دستگاه های برش CNC فایبر لیزر RADOX با پیشرفته ترین و قوی ترین سورسهای لیزر فی مابین المللی تجهیز شده و همین مخلوط برشهایی با میزان مرغوب بودن زیاد بالا و اعتنا های بی بدیلی را بر روی اشکال مواد فلزی تولید می نماید.

دقت، سرعت، هزینه ی اندک و میزان مرغوب بودن بالا از مزایای قابل اعتنا برش لیزری می باشد. آب یک مایع خنک کننده هست که معمولا از شیوه چیلر یا این که سیستم انتقال حرارت گردش می کند.

مقدار حوزه‌ متاثر از حرارت به ویژه به جهت ورق هایی که ساماندهی حرارت پایینی دارا هستند و ورق های گران ارزش و مواقعی که میزان مرغوب بودن زیاد عالی برش گزینه نیاز باشد حیاتی خیس بوده و وجود آن اثرها سوء بیشتری تولید خواهد کرد.

یکی از از همین دستگاه ها که در ادامه چندین سال آخر گزینه اعتنا صنعتگران و مهندسان قرار گرفته هست واترجت هست که در ادامه ادامه عمده با آن آشنا خوا‌هیم شد.

به جهت به کارگیری نمودن از فات یکی از از حیاتی ترین نکته ها برش آن ها می باشد که امروزه با ترقی تکنولوژی دستگاه ها جای خویش را به لیزر دیتا هست و می اقتدار با به کارگیری از برش لیزر به راحتی برش ها را تولید کرد یکی از از آلیاژ هایی که به کارگیری ی متعددی از آن می شود مس می باشد.

در ادامه برش همین گونه ورق ها عمده از برش هوا گاز یا این که پلاسما به کارگیری می شود که میزان مرغوب بودن برش با آن ها قابل مقایسه با برش لیزر نمی باشد.

برش لیزر مس در ادامه کوتاه ترین دوران و اما با میزان مرغوب بودن بالا فقط هنگامی انجام خواهد شد که دستگاه های پیشرفته و مدرن گزینه به کارگیری قرار بگیرند چون فقط دستگاه های مدرن و تازه میباشند که میتوانند در ادامه کنار شتاب بالا میزان مرغوب بودن برش را هم ارتقاء دهند.

یک نازل با قطر زیاد اندک هم در ادامه خروجی دستگاه واترجت قرار گرفته هست تا فشار را ارتقاء دهد. به برهان نیاز به ارتقاء فشار و نیروی آب می بایست قطر همین نازل زیاد ریز باشد تا بتواند یک فواره آبی پرقدرت تشکیل دهد.

گپ برش یا این که کرف (Kerf): خط برش یا این که گپ برش پدیده ای هست که زمان برش لیزر تولید می شود و کمی از متریال سپس از برش ذوب شده یا این که آب می شود.

مزیت به کارگیری از همین سروصدا برش ها تولید زاویه های ظریف در ادامه طرح های گزینه حیث هست که منجر زیبایی عمده امور خواهد شد.

مطلوب ترین اقتدار دستگاه برش لیزر به جهت همین جور از ورق ها دستگاه های ۱ تا ۲ کیلو وات می باشند.

در ادامه دستگاه برش لیزریCO2 ، پرتو لیزر در ادامه لوله ای مالامال از گاز CO2 تولید می شود.در سطح سپس با امداد آینه ها و لنزها ، پرتو لیزر به سمت سروصدا لیزر ساماندهی می شود و بر روی مرحله مواد متمرکز می شود.موتورهای در دست گرفتن شده الکترونیکی سروصدا لیزر را برش می دهند تا صورت گزینه حیث را برش دیتا یا این که حکاکی کند.شکل به وسیله یک پوشه محل ورود تمجید می شود که می تواند یک بُردار یا این که تصویر شایع باشد.

در ادامه نقطه نهایی مجددا تاکید می کنیم که ما‌درها در ادامه تیم وسیع تابلوسازی ژیوار تام عملکرد خویش را به فعالیت گرفته اییم تا بتوانیم اشکال تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیل – تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکس – تابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو دکان و تابلو فلزی را با ارزانترین ارزش و تا 30% تخفیف ویژه و ذیل ارزش بقیه کمپانی های فعال در ادامه جمهوری اسلامی ایران طراحی و ایجاد نموده و سوای واسطه نثار مشتریان نماییم.

امروزه با ترقی تکنولوژی تمامی صنعت های وسیع و ریز متحول شده اند و اکثری از امور که در ادامه دیرباز توانمند به انجامشان نبودیم را می توانیم انجام دهیم.

بالا بودن اعتنا برش آن: در ادامه همین رویه به برهان وارد نشدن ضربه به محل برش، لهشدگی در ادامه جدارههای برش نخواهیم داشت.

به همین معنى که از خط مش کامپیوتر internet ماهواره مطبوعات دانشها و روشهاى علمى ورقه ها و داده ها ظریف و مضاعف درباره یک قضیه و پرونده حقوقى حادثه و پدیده حقوقى تبهکار روّیه و راه و روش هاى داورى و نظامهاى حقوقى به دست مى آورند و فرایند قضایى و رسیدگى به پرونده تالیف حکم و بازشناسى جمله ها را با عجله و اعتنا انجام مى دهند.

همینطور عملکرد، اعتنا و راندمان ایجاد زیاد ذیل بود. از برش های لیزری صنعتی به جهت برش مواد ورق مسطح و همینطور ساختاری و لوله کشی به کارگیری می شود.

همینطور برش cnc در ادامه برش گوشهها در گیر نقص‌ هست و نمیتواند کنجها را به شکل تیز و برش لیزر ورق مس قائم برش بدهد.

آلیاژهای مس به دو جور آلیاژهای كارپذیر(نوردی)و ریختگی تقسیم می گردند.هر جور از همین آلیاژها هم بر حسب موقعیت تركیبی و عنصرها آلیاژی می توانند عملیات حرارتی پذیر یا این که عملیات حرارتی ناپذیر باشند.

دستگاه واترجت (Abrasive WaterJet Cutting) یکی از از اشکال دستگاه های برش می باشد. لیزر گزینه به کارگیری در ادامه دستگاه برش لیزری قطر یک میلی متر دارد.

در ادامه واقع همین دستگاه یک پمپ زیاد قدرتمند آب دارااست که فشار متعددی در ادامه آب تولید خواهد کرد. همه همین مزایا صرفه جویی در ادامه هزینه و دوران را هم با خویش به ملازم دارد.

به جهت برش یک طرح با به کارگیری از همین دستگاه، نخست طرح را به شکل خطی در ادامه یکی از از قابل انعطاف افزارهای وکتور که وضعیت برداری دارا هستند نظیر کرل، کتیا، اتوکد و …

به جهت آنکه برش برنج مطلوبی داشته باشید خوبتر هست از رویه برش ذوبی به ملازم دمیدن گاز مالامال فشار به کارگیری نمایید.

که هر کدام از همین فلزات با اعتنا به خاصیتشان در ادامه صنعت های متفاوتی گزینه به کارگیری قرار می گیرد. CNC به دستگاه هایی گفته می شود که با به کارگیری از کامپیوتر و با سیستم در دست گرفتن عددی فعالیت گزینه حیث را انجام می دهند.

به جهت ایجاد اشعه لیزر یک مبداء لیزر، امواج نور را در ادامه یک فرکانس متمرکز کرده و به خارج پرتاب میکند.

پمپ فشار قوی: وظیفه همین پمپ همین هست که جریان آب با فشار دوچندان را به جهت ورود به نازل و داشتن اقتدار برش فراهم کند.

ورق ها از گونه ضخامت در ادامه برش به ۵ جور تقسیم میشوند. یکی از از عواملی که در ادامه کمتر ضایعات حاصل از برش لیزر نقش زیاد مهمی را ایفا می کند و اذن تولید ضایعات را نمیدهد دستگاه ها و تجهیزاتی میباشند که به جهت برش گزینه به کارگیری قرار میگیرند.

ناگفته نماند که برش لیزر به جهت ورق های سنگین و ضخیم چندان رایج نمی باشد. به جهت برش همین ورق ها اقتدار دستگاه می بایست حدود ۳ کیلو وات باشد.

همین یک دستگاه برش لیزری CNC در دست گرفتن کننده دو محور است. دستگاه واترجت برش چه گونه دستگاهی است؟ برش پلکسی گلاس با چه دستگاهی شکل میگرد؟

هر ورق بسته به گونه ضخامتش با دستگاه مطلوب و ارتفاع موج منحصر به خویش گزینه برش قرار می گیرد.

سنگزنی با ساییدن سنگها به بر روی فلز انجام میشود. مثلاً در ادامه قبلی هنگامی که می خواستیم در ادامه سوله های صنعتی ورق فولادی ، فلز یا این که هر چیز گزینه نیازی را برش دهیم، می بایست همین فعالیت را با ابزارهای دستی به شکل مکانیکی انجام می دادیم که مشقت فراوانی داشت.

اکنون به طور مختصر به مزایای برش لیزر می پردازیم که نقطه ی اشتراک همه برش ها در ادامه فی مابین اشکال مواد می باشند.

ضخامت برش لیزر در ادامه تمامی ی ورق ها با یک دستگاه تحلیل و شکل نمی پذیرد. ورق های آهنی و ورق های استیل در ادامه کلاس های متعدد متداول ترین فلزات گزینه به کارگیری در ادامه برش لیزر فلزات هستند.

برش همین ورق ها هم با هوا گاز و پلاسما شکل می پذیرد. البته بهطورکلی بیشترین کاربرد همین دستگاههای مدرن در ادامه صنعت ساختمان سازی است.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.