برش لیزر برش ورق خدمات لیزر فلزات

برش لیزر فلزات تهران, برش لیزری فلز برنج, برش فلزات با لیزر, برش لیزر فلز تهران, برش لیزری فلزات تهران, خدمات برش لیزر فلزات چهاردانگه, خدمات برش لیزر فلزات, خدمات برش لیزر فلزات تهران, برش لیزر فلزات دستگاه, برش لیزر فلزات صنعتی, طراحی برش لیزر فلزات, لیزر برش فلزات کوچک, دستگاه برش لیزری مخصوص فلزات, مرکز برش لیزر فلزات, نرخ برش لیزر فلزات, هزینه برش لیزر فلزات

نور ساطع شده از این ترکیب بسیار قدرتمند است و با یکسری فعالیت و پردازش به هد دستگاه رسیده تا از قدرت و توان آن در جهت برش انواع مواد غیر فلزی بتوان استفاده کرد.

در انتخاب بهترین دستگاه لیزر غیر فلز مناسب شما کارشناسان نوین تاک لیزر از هیچ کمکی دریغ نخواهند کرد و آماده ارائه مشاوره رایگان در تمامی مراحل خرید به شما عزایزن هستند.

با این تفاوت که میزکار مؤثر در این مدل دارای ابعاد 130×250 سانتی متر بوده و فضای بیشتری جهت تحقق بخشیدن ایده های بیشتر ارائه می دهد.

در شرکت نوین تاک لیزر برترین دستگاه های لیزر غیر فلزات روز دنیا با اخرین تکنولوژی لیزر CO2 گردهم آمده و آماده ارائه به شما عزیزان است.

دستگاههای برش لیزری زیادی به منظور برش در بازار وجود دارد که میتوان از آنها برای برش فلزات و چوبها استفاده کرد.

در مدت زمان کوتاهی این تکنولوژی، جای خود در صنعت را پیدا کرد و در انواع مختلف و برای کاربردهای مختلف طراحی و توسعه پیدا کرد.

دستگاه لیزر غیر فلزات مدل پایونیر 1318 از سری محصولات برند NTC می باشند که جهت کار در محیط های سخت و صنعتی و جهت عملکرد بی وقفه طراحی شده اند.

تجربه و تخصص فراوان ما در برش لیزری غیر فلزات ما را توامند ساخته تا در زمینه وسیعی از متریال ها و ابعاد مختلف برش لیزری را با بالاترین کیفیت انجام دهیم.

بسته به نیاز شما، صنعتی که در آن شاغل هستید، میزان سرمایه ای که در نظر دارید، ابعاد و اندازه کارگاه و بسیاری موارد دیگر انتخاب دستگاه لیزر غیر فلز برای شما متفاوت خواهد بود.

میزکار مؤثر در این مدل از لیزر دارای ابعاد 100×140 سانتی متر در نظر گرفته شده است که فضای مناسبی را به اپراتور می دهد.

این به شما امکان می دهد قطعات دقیق نهایی داشته باشید. در روش برش لیز فلزات هیچ فشار فیزیکی ای روی قطعه ای که برش می خورد وارد نشده و در نتیجه باعث له شدن لبه قطعه نمی شود.

در برش توسط اشعه ليزر CNC, از آنجا که اشعه به صورت کانونی می تابد, قطعات قبل و بعد از برش تغییر دمای نا محسوسی دارند در نتیجه خواص مكانيكي و فيزيكی متریال مورد استفاده حفظ می گردد.

متریال های مورد استفاده در دستگاه های برش غیر فلزات عبارتند از پارچه، چوب، مقوا، چرم، کاغذ، نمد، پلکسی، سنگ و بسیاری از متریال دیگر. ​Th​is da ta was done with the  he​lp ​of GSA C on᠎tent G enerator Demover si​on.

بیش از این بارها در مورد این موضوع صحبت کردیم که فلزات نقش مهمی در زندگی ما دارند. دستگاه لیزر غیر فلزات همان طور که از نامش پیداست به دستگاه هایی گفته می شود که قابلیت برش و حکاکی بر روی متریال غیر فلزی که جنس آن ها از فلز نیست را دارند.

پس با توجه به میزان سختی فلز، قدرت لیزر را تنظیم کرده و دستگاه اشعه لیزر خود را بر روی فلز می اندازد.همین امر سبب برش فلزات به قطعات دلخواه و با دقت بالا می شود.دستگاه برش لیزر دارای دقت و قدرت بالایی می باشد و همین امر سبب محبوبیت آن در صنعت است.

در بین دستگاه های لیزری که امروزه بسیار رایج شده اند برش لیزر فایبر بسیار محبوب می باشد لیزر فایبر علاوه بر برش ورق می تواند انواع قوطی های فلزی را با کیفیت و دقت بالا با برش و طرح دلخواه شما انجام گردد.

باید انتخاب کنید که بر روی چه جنسی می خواهید برش و یا حکاکی انجام دهید. باشد. این طرح باید به دستگاه انتقال داده شود.

بنابرای به معنی کنار گذاشتن نیروی انسانی نیست بلکه باید تخصص کافی در استفاده از دستگاه لیزر داشته باشند و آموزش حرفه ای در رابطه با دستگاه را گذرانده باشند.

سوالی که اینجا وجود دارد این است که برش لیزر فلزات چرا محبوبیت بالاتری نسبت به برش دستی یا حتی دستگاه سی ان سی دارد؟

به طور کلی میتوان گفت دستگاه های لیزر غیر فلزات جهت برش و حکاکی متریال غیر فلز دارای عملکردی یکسان و مشابه هستند.

هزینه برش لیزر فلزات به طور کلی برای مواد غیر فلزی بهترین است؛ اگرچه فلزات خاصی وجود دارد که میتواند آن ها را پردازش کند و برش بزند.

دستگاه با خواندن این کدها با قدرتی که انتخاب شده است مسیر الگو را طی می کند تا فرآیند برش و یا حکاکی به پایان برسد.

را داراست. این دستگاه فوق صنعتی با بدنه ای سنگین و مستحکم و با استفاده از قطعات باکیفیت الکترونیکی و مکانیکی طراحی شده است تا بتواند عملکردی مطمئن در محیط های صنعتی داشته باشد.

بر اساس نوع برش و یا حکاکی الگوهای مختلفی طراحی می شود. دستگاه لیزر غیر فلزات مدل 1610 از سری لیزر های CO2 مدل لایت است که به عنوان یک لیزر اقتصادی مناسب برای کارهای سبک طراحی شده است.

مزیت مهم خدمات برش لیزری فلزات این است که اشعه های ساطع شده از دستگاه های برش لیزر به دلیل قدرت و دقت بسیار بالا قادر هستند تا برش هایی بسیار ظریف و جزئی را به بهترین شکل ممکن ایجاد کنند.

بالا بودن دقت برش آن: در این روش به دلیل وارد نشدن ضربه به محل برش، لهشدگی در جدارههای برش نخواهیم داشت. Da​ta h᠎as be᠎en c᠎re ated by G SA Con te​nt Gener at or  DE MO!

با این نوع تکنولوژی کم ترین میزان ضایعات یا پرت ورق بوجود می آید. سری 70 وات این ماشین قادر به برش ورق تا ضخامت 1 میلیمتر می باشد.

استفاده از روش برش لیزر فولاد می تواند ورقه های فولادی را با دقت و سرعت مطلوبی برش دهد؛ این امر سبب شد تا امروزه استفاده از روش هایی مانند برش لیزر فولاد با استقبال فراوانی روبرو شود.

از کارشناسان و متخصصان قیمت ها را بپرسیم تا اگر مناسب بود، دستگاه برش فلزات را سفارش دهیم. دستگاه های برش لیزر فلزات هر روز ارزان تر و کوچکتر می شوند ، بنابراین احتمالاً می توان در چند سال آینده انتظار برش لیزر رومیزی برای فلز را داشت.

این دستگاه لیزر غیر فلزات که در گروه لیزر های CO2 قرار می گیرد قابلیت برش انواع متریال غیر فلز همچون چوب، پلاستیکهای بر پایهی اکریلیک، کاغذ، چرم، پارچه و …

در دستگاه های برش لیزری غیر فلزات اشعه لیزر که قطری کمتر از نیم میلی متر دارد و در طیف Infra-Red قرار می گیرد توسط تیوب لیزر تولید می شود.

برش لیزر فایبر فلزات، یک روش قدرتمند برای برش دقیق و ظریف فلزات است که بهتر است توسط متخصصان در این حوزه صورت گیرد.

شرکت درخشان صنعت پاسارگاد برترین شرکت فروش دستگاه لیزر فایبر در ایران. پرتو نوری بازتاب شده در نازل دستگاه لیزر فایبر در یک نقطه به نام لنز متمرکز شده.بر روی قطعه تابیده می شود و برش را انجام می دهد.

هد اشعه لیزر را جهت شدت بخشیدن به آن در یک نقطه متمرکز می کند و بر روی سطح انواع متریال غیر فلز جهت انجام انواع برش می تاباند.

دلیل این امر این است که این لیزر می تواند روی یک نقطه متمرکز شود و همین باعث افزایش قدرت و توان آن می شود.

گرمای شدید لیزر موادی که به عنوان نمونه قرار است برش دهد را نه تنها ذوب بلکه تبخیر میکند که مزیتی قابل توجه برای دستگاه های برش است، چرا که با تبخیر ماده یک برش صاف و دقیق از خود بر جای می گذارد.

این کار معمولاً قبل از ایجاد هرگونه آسیب عمده، لیزر را متوقف میکند. اشعه لیزر تولید شده قبل از برخورد به سطح کار توسط سه آینه تعبیه شده در دستگاه لیزر به سمت هد دستگاه هدایت می شود.

دستگاههای برش لیزری به دو گروه فلزی و غیر فلزی تقسیم میشوند هر دستگاهی با قدرت (وات) و قابلیتهای مختلفی تولید میشود که موارد استفاده آن متفاوت است.

هر دستگاه برش و حکاکی غیر فلزات نیاز به یک رایانه مختص به خود دارد. اگر به دنبال خرید دستگاه برش غیر فلزات با هزینه کم هستید این دستگاه گزینه مناسبی جهت انتخاب است.

توان های درنظر گرفته شده در این دستگاه ها شامل توان 100 و 130 و 150وات می باشد. صفحات فلزی ممکن است گوشه های نوک تیزی داشته باشند و گرد کردن همه گوشه ها شاید حتی باعث صرفه جویی در هزینه ها نیز شود.

بنابراین در مواقعی که تلرانس ابعادی سخت گیرانه است، این روش تنها انتخاب ممکن است. ژنراتور های لیزری، منبع انرژی تجهیزات لیزری هستند و از گران قیمت ترین قطعه محسوب می شوند به طوریکه ارزش نیمی از دستگاه های لیزر به این سیستم وابسته است.

برش فلزات و صنایع وابسته به آن در این زمان دستخوش تحولات بزرگی شد و مقیاس و کیفیت کار را بکلی دگرگون کرد.

این بدان معناست که در صورت بازتاب پرتو لیزر توسط صفحه صاف، میتوان آن را از طریق اپتیکال، تحویل پرتو و به داخل لیزر منتقل کرد که به طور بالقوه باعث آسیب قابل توجهی میشود.

معمولاً این فرمت ها شامل TIFF,PNG,PDF می باشد. تکنولوژی به کار رفته در این دستگاه ها تکنولوژی لیزر CO2 است که از به روزترین و قدرتمندترین فناوری های روز در صنعت لیزر به شمار می رود.

مزیت این دستگاه این است که پیچیده ترین الگو و طرح ها را می تواند برش بزند و یا بر روی مواد غیرفلزی حک کند.

این ماشین ها با توان بالا و خط برشی بسیار ظریف و عرض برش بسیار کم ( عرض 0.01 ) میلیمتر با سرعت بالا به شما در برش ورق های فلزی، با عملکرد بالا، ظرافت بیشتر و دور ریز کمتر کمک می کند.

ماشین قابلیت برش خودکار تسمه همراه با گیره های پنوماتیک جهت رفع موج ورق می باشدکه انجام کار با تیراژ بالا را بدون نیاز به اپراتور فراهم می کند.

این برنامه دارای نرم افزار مخصوص دستگاه می باشد که می تواند طرح را خوانده و سپس آن را به زبان دستگاه ترجمه کند.

این مدل از دستگاه لیزر غیر فلزات که دارای تکنولوژی لیزر CO2 نیز می باشد، همچون مدل پایونیر 1318 در توان های 100 و 130 و 150 وات تولید و عرضه می گردد.

روش های زیادی برای برش فلزات وجود دارد که برش لیزر فلزات یکی از آن موارد می باشد. قبلاً برای برش کاری بر روی قطعات مختلف شما نیاز به قالب و یا شابلونهای مخصوص داشتید که تولید آنها هزینه زیادی را در بر داشت.

ساختار دستگاه های لیزر مشابه است و تفاوت آن ها مربوط به نوع مواد گازی و یا جامدی است که به عنوان منبع اصلی تولید لیزر یا همان سورس دستگاه فعالیت می کند.

اگر به دنبال کیفیت مناسب و دقت بالاتر هستند گاز نیتروژن این خواسته شما را برآورده می کند. و برای برش انواع لوله، پروفیل، ورقهای فلزی با ضخامت بالا از این دستگاه استفاده میشود که این دستگاه دارای منبع و قدرتی بالا میباشد.

این طرح می تواند برای برش الگوهایی بر روی پارچه، حکاکی بر روی چوب برای معرق کاری، برش های دقیق چرم و …

این سری از ماشینها با توان های 120-100-80 وات عرضه می شود. سرعت بالای برش، کیفیت سطح فوق العاده و مصرف انرژی بسیار پایین از جمله برتری های منحصر به فرد این دستگاه می باشد.

نور لیزر در این تکنولوژی در محدوده نور نامرئی و مادون قرمز قرار دارد لذا با چشم قابل رویت نیست.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.