خرید اسپیلت، قیمت اسپیلت، فروش اسپیلت

خرید اسپیلت، قیمت اسپیلت، فروش اسپیلت- سایت سولار مکانیکال
کندانسور پلیت , خرید کندانسور کولر گازی, خرید کندانسور یخچال, قیمت کندانسور پلیت, خرید کندانسور پلیت

سرویس سالیانه را حتما” جدی بگیرید چرا که در صورت عدم سرویس مصرف برق دستگاه شما بالا رفته و پرتاب باد دستگاه کم می شود و در دراز مدت آسیب جدی به دستگاه می زند.

در کولر اسپلیت وجود دارد و هرگونه تغییر این دو لوله اثر نامطلوب در کارایی دستگاه کولر گازی دارد. هرچه این شاخصها بالاتر باشند، کارایی کولر بیشتر است.

فین پلیت (Fin plate) اصلیترین جزء تشکیل دهنده انواع کویل حرارتی برودتی میباشد و متریال فین پلیت آلومینیوم است که بعنوان سطوح تبادل گرما کارایی دارد.

این دستگاه یک نوع مبدل حرارتی می باشد که گرمای جذب شده توسط اواپراتور را به محیط بیرون منتقل می کند.

موتور سرعت و عملکرد فن را کنترل می کند تا اطمینان حاصل شود که هوا در زمان مناسب و به مدت زمان مناسب روی کویل ها عبور می کنند.

Th is has been c​re ated by GSA Conte᠎nt Gen er᠎ator Dem᠎ov​er sion.

پاسخ : پاسخ به این سوال کمی سخت است و تعرفه هر کیلووات برق در بعضی شهرها فرق دارد و مشتری باید به قبض برق خود اعم از تجاری یا مسکونی رجوع کند و همچنین با کنتور های برق دیجیتال جدید که چند تعرفه هستند سه حالت کم بار، میان بار و اوج بار در قبض برق قابل رویت است و شب ها تعرفه برق گران تر و اوج بار محاسبه می شود.اما به زبان ساده وات مصرفی بر ساعت کولرگازی که در برچسب کنار دستگاه درج شده را بر مبلغ هر کیلووات ساعت مندرج در قبض برق ضرب کرده تا مصرف هر ساعت به دست آید سپس عدد حاصله را در تعداد ساعت شبانه روز خود ضرب کنید و سپس این عدد را در ۳۰ روز ضرب کرده تا مصرف برق یک ماه یک کولر به دست آید.

شارژ گاز ۴۱۰ و یا ۴۰۷ چقدر هزینه در بر دارد؟ اما به علت هم فشار کاری بالا و سرعت جریان خطی سیال داخل تیوب باندلها تنها گزینه استاندارد برای خنک کاری گاز چیلر تراکمی نوع V-TYPE می باشد.این تیپ از دو کویل کندانسور مجزا تشکیل میشود که قابلیت خنک کاری در دو مدار مجزا از یکدیگر را دارد و بالاترین بازدهی در میان انواع چگالنده را به خود اختصاص میدهد.اما به معنای نا کارآمدی دیگر انواع نبوده و میتوانید در صورت درخواست از مدلهای دیگر استفاده نمود.

کندانسور هوا خنک چیلر در سیستمهای تراکمی اغلب در مناطق با آب و هوای خشک یا معتدل بیشترین کاربرد را دارد.نحوه فرایند خنک کاری سیال توسط چگالنده به وسیله هوای محیطی میباشد و هرچه میزان رطوبت هوا کمتر باشد راندمان و بازدهی بالاتری از خود نشان میدهد.به طور کلی در انواع چیلر تراکمی هوا خنک بسته به ظرفیت دستگاه از یک الی چند فن اکسیال سبدی تیپ صنعتی استفاده میگردد.جریان گذر هوا بر منبای جریان مخالف طراحی میشود تا گرمای اضافی سیال به واسطه پوسته لوله کویل به هوای سرد منتقل شود.

این نوع از کنداسورهای هوایی چیلر عموما بر روی شاسی به شکل ویتایپ قرار میگیرند و راندمان خنک کاری بالایی دارند.

اطلاعات مندرج بر روی برچسب باید به صورت خوانا و واضح باشد. برچسب انرژی صفحه ای حاوی اطلاعات مربوط به معیارها و مشخصات فنی در هر محصول و مقایسه آن با معیارها و مشخصات فنی مصوب است.

اغلب بخشهای داخلی یخچال بسیار حساس هستند؛ به گونهای که آزمون و تعمیر آنها نیازمند حضور یک متخصص است. یکی از مهم ترین خدمات که پس از خرید و نصب کولر گازی ممکن است به آن احتیاج پیدا کنید، سرویس و تعمیر کولر گازی اسپلیت می باشد.

آل فین : ساده ترین نوع پلیت فین میباشد و در اصل همان فین آلومینیوم سینوسی ساده موج دار است.

فین موج دار : فین پلیت موجدار ساده سینوسی نمونه پر استفاده بین انواع فینها است. خازن :هدف از بکار گیری خازن عمدتاً افزایش گشتاور در زمان راه اندازی کمپرسور است و معمولاً یک خازن نیز برای راه اندازی موتور فن مورد استفاده قرار می گیرد.

کندانسور چیلر تراکمی دستگاهی کاربردی برای جذب گرمای مازاد گاز مبرد میباشد که به آن کندانسور یا چگالنده میگویند و در اکثر سیستمهای تراکمی مانند چیلر قابل استفاده است.فرایند خنک کاری سیال به واسطه کندانسور یک عملیات متداول در انواع چیلرهای تراکمی بشمار میرود.درواقع بجز چگالنده وسیلهای دیگر مناسب نبوده و بازدهی لازم را ندارد.به همین منظور این تیپ خنک کننده در دو نوع هوا خنک و آبی توسط مهندسین صنعت تهویه مطبوع طراحی و تولید میگردد.به طور کلی هر دو مدل تنها برای یک هدف ساخته شدهاند که گرمای اضافی را از سیال مبرد جذب کنند و به سیالی دیگر انتقال دهند.مکانیزم ساختاری هرکدام با دیگری متفاوت بوده و از لحاظ شکل هندسی و نحوه عملکردی هم بایکدیگر تمایزاتی دارند.سیستمهای تراکمی بدلیل دائم کاری نیازمند خنک کنندهای مقاوم و کارآمد هستند که بهترین گزینه ساخت کندانسور چیلر بشمار میرود.شرکت کویل سازی تهویه دی ایکس مهر به عنوان یکی از سازندگان این مجموعه توانسته تا کنون انواع چگالنده را در تیپهای صنعتی و مصارف تهویه طراحی و تولید نماید.

شرکت کویل سازی تهویه دی ایکس تولید کننده انواع تجهیزات حرارتی برودتی همانند کندانسینگ هوایی بوده که تمامی محصولات خود را همراه 12 ماه گارانتی طلایی بدون قید و 10 سال خدمات بعد فروش در اختیار خریداران محترم میگذارد.

اکثرا فین مثلثی با متریال آلومینیوم تولید میشود و در اطراف کویل قرار میگیرد. کندانسور هوایی دارای کویل میکروکانال : اینگونه کندانسینگ تشابه زیادی به مدل فین و لوله دارد.

کندانسورهای هوا خنک نیازی به ابزارهایی مانند برج خنک کننده ندارند و هوایی که بوسیلهی فن از روی لولهها عبور داده میشود حرارت سیال را میگیرد بعد به هوای اتمسفر انتقال میدهد.

بنحویکه هوا بوسیله فن از روی کویل عبور داده شده سپس خنک میشود. فین سینوسی :برای چگالندههای هوا خنک که فضای زیادی دارند کاربرد دارد و بصورت حلقوی روی لولههای مسی توسعه داده میشوند همچنین درصد گرفتگی و رسوب گذاری پایینی دارند.

کندانسور هوایی دارای کویل فین تیوپ : این نوع چگالنده هوا خنک دارای لولههای مسی و تعداد بالایی صفحات همراه فین آلومینیومی میباشد.

قطعا نصب کولر گازی نیاز به دانش بسیار بالایی دارد. هنگام خرید دستگاهی را انتخاب کنید که دارای علامت استاندارد و برچسب انرژی باشد و با توجه به برچسب انرژی دارای بالاترین درجه کارایی و بازدهی باشد.

جهت اطلاع از قیمت خرید انواع کندانسور، سایز، مدل دلخواه خود با پل های ارتباطی کارخانه تهویه دی ایکس ارتباط برقرار کنید.

لطفا ایمیل خود را چک کنید! قیمت گذاری محصولاتی که دارای انواع ظرفیت هستند غیر قابل تصویب است.زیرا با توجه به نوسانات دلار و افزایش روزانه قیمت مس و آلومینیوم امکان تعیین قیمت نهایی و مصوب وجود ندارد.به همین منظور کارشناسان تهویه دی ایکس مهر پس از دریافت اطلاعات شما و محاسبه ظرفیت کندانسور قیمت را از طریق واتساپ یا ایمیل به صورت پیش فاکتور سربرگ دار با مدت زمان مشخص ارسال میکنند.راههای ارتباطی در صفحه نخست سایت درج گردیده و میتوانید از طریق آن با ما در تماس باشید.

کنار هم قرار گرفتن قطعات یخچال سبب ایجاد کارکرد نهایی آن میشود. به عبارتی سادهتر فین پلیت پره یا فینهای نازکی هستند و سبب افزایش انتقال حرارت توسط کویل درون تجهیزات تهویه مطبوع میشود.

درون لولهها قرار داشته همچنین باعث افزایش سطح داخل لوله میگردد. در داخل لولهها مبرد داغ و از روی لولههای مسی هوا جریان دارد.

تراکم فین کویلهای آب گرم و بخار لوله مسی ۶ تا ۱۲ FPI است. صفحات مشبکی بنام فین دربرگیرنده لولههای مسی هستند.

برای مبدلهای سرمایشی مثل اواپراتور یا کندانسور تراکم فین ۸ الی ۱۶ fpi درنظر گرفته میشود. زیرا اشتباه در محاسبه تراکم فین پلیت موجب اختلال عملکرد تجهیز خواهد شد.

اما ساختمان های بالای ۱۵ سال عمر باید روی قبض برق خود را نگاه کنند و اگر ۲۵ یا ۳۲ آمپر نیست اقدام به تعویض کنتور برق توسط اداره برق محل خود نمایند و یا با محدودیت در تعداد و مدل کولرگازی مواجه خواهند شد.

شما همچنین میتوانید برای تهیه کتاب چیلر و کتاب کولرگازی از طریق همین سایت به صورت خرید اینترنتی اقدام نمائید.

هر کدام از انواع نام برده عملکرد یکسانی را در سیستم های تراکمی دارند. کولر اسپلیت یا داکت اسپلیت کانالی سوالی است که اکثرا در موقع خرید با آن مواجه هستیم برای اینکه تفاوت این دو را بهتر بدانیم مزایا و معایب هر کدام را بررسی می کنیم.

بسیاری از افراد گمان میکنند که گارانتی زیاد مهم نیست در صورتی که گارانتی وسایل یک بخش بسیار مهم و نشاندهنده اورجینال بودن محصولات است.

کندانسور چیلر یکی از قسمت های مهم در یک سیستم برودتی می باشد ولی با گذر زمان و وجود رسوب واسید شویی های مکرر این کندانسور ها دچار نشتی یا خرای می گردند که در کندانسور های پلیت می بایست کل کندانسور تعویض گردد لذا توصیه می گردد پس از سوراخ شدن کندانسور پلیت، کندانسور شل تیوب وصل گردد تا در صورت نشتی قابلیت کور کردن وجود داشته باشد البته نیاز به تغییر در لوله کشی و فضای نصب می باشد که نیاز به مهارت گروه فنی را می طلبد لذا در صورت خرابی کندانسور یا نشتی آن جهت تعمیرات اساسی و تعویض با گروه فنی و مهندسی دکتر تاسیسات تماس بگیرید.

در مخزنهای آب تقسیم شده، تعداد لوله های ورودی و خروجی دو برابر است و هر قسمت هم مسیر آب خنک کن خاص خود را دارد.

قیمت چگالنده هوا خنک برطبق سایز , اندازه , مدل , جنس , شرکت تولید کننده و نوسان قیمت دلار متغیر است.

پرسش: ارتباط مناظق آب و هوایی با کمپرسورها چگونه است؟ کندانسورهای هوایی یا هوا خنک به سه دسته وی تایپ،تخت،عمودی تقسیم بندی میگردند.

فین لوور دار : دارای شیار بوده بنابراین نسبت به نوع ساده انتقال گرمای بیشتری را داراست. بنابراین گاز باید در بخشی از کویل جریان یابد که بیشترین سطح تماس را داراست.

ای شما عزیزان که با نزدیک شدن به فصل گرما قصد خرید کولر گازی را دارید باید گفت کولر گازی اجنرال از جمله محبوب ترین و قدرتمندترین برندهای کولر گازیند.

کولر گازی شما به راحتی می تواند تا چند سال دوام داشته باشد. هر چه مصرف برق کولر کمار باشد، در درازمدت قبض برق شما کمتر خواهد بود.

در صورتی که این قطعه با مشکل مواجه شود، تنها چاره شما خرید قطعه و یا تعمیر آن می باشد.

متاسفانه سیستم های کولر گازی دارای کندانسور آبی به نگهداری بیشتری نیاز دارند، بنابراین مجبورید حداقل یک بار در سال به یک تکنسین برای تمیز کردن، تعمیر و نگهداری کولر گازی نیاز خواهید داشت.

بلوفین : نوعی پلیت فین فیلتر آلومینیومی همراه پوشش آبی رنگ بوده که برای کندانسورهای صنعتی بکار برده میگردد. کندانسور آبی یا آب خنک یکی دیگر از انواع چگالندههای مناسب برای چیلرهای تراکمی بشمار میروند.ساختار تیوب شکل دستگاه این امکان را فراهم میسازد تا در فضایی بسته سیال گاز به وسیله پوسته لوله تیوب باندل با آبسرد به صورت غیر مستقیم تبادل حرارتی داشته باشد.در این نوع سیستم تراکمی مقدار جذب گرما بیشتر از مکانیزم هوا خنک میباشد ولیکن در ظرفیتهای بالاتر 500 تن امکان ساخت و تولید در دستگاهی یکپارچه توسط تهویه دی ایکس فراهم نیست.اکثر سازندگان در صنعت تهویه مطبوع حداکثر ظرفیت تولیدشان تا همین 500 تن تبرید بوده فلذا عده کمی هستند که قابلیت تولید کندانسور آبی با ظرفیت بالاتر را دارند.

این کمپانی تولید کننده انواع فین پلیت با سایزها و جنسهای مختلف میباشد. انواع کندانسور هوایی چیست؟ راندمان کندانسور هوایی کویل میکروکانال باتوجه بعلت مزیتهای بسیار، بیشتر سفارش دهنده داراست.

میزان رفت و آمد در یک محیط هرچقدر بیشتر باشد در نتیجه باید به سراغ خرید کولر گازی با ظرفیت بالا بروید.

این جرمها میزان تبادل گرما را کم میکنند و در نتیجه کویلها داغ میشوند. فینها بوسیله سیستمهای تمام اتوماتیک با ابعاد ۲/۱، ۴/۳، ۸/۳، ۸/۵ عرضه میشوند.

همچنین طول عمر بیشتری نسبت به سایر انواع فینها بعلت پوشش طلایی رنگ خود دارد. این گاز سرما را به یخچال منتقل و گرما را جذب میکند.

وقتی دریچهها بسته میشوند، گاز شروع به گردش میکند. کلکتور اصلی منشعب شده به تیوبهای کوئل که سیال را میان آنها توزیع میکند.

برای اینکه سطح، زمان تماس، ضریب تبادل گرما میان هوا و لوله بالا برود روی انشعابات فین بکار برده میگردد.

کندانسور پلیت 3- مبدل های حرارتی نوع تماس مستقیمدر این نوع مبدل های حرارتی ، سیال سرد و گرم به طور مستقیم تماس حاصل نموده ( هیچ دیواره ای بین جریانهای سرد و گرم وجود ندارد ) و تبادل انرژی یا حرارت انجام می گیرد.

ب HVAC: مبدلهای حرارتی متوسط که در دیگهای بخار ، مبدلهای حرارتی متوسط در ساختمانهای مرتفع و غیره استفاده می شوند.

بعد مابین این کانالها فینهایی آلومینیومی بصورت فشرده قرار گرفته و وجود فینها باعث شده این کویلها در محیطهایی هوای غبار آلود بعلت گرفتگی مبدل و کم شدن راندمان کندانسور قابل استفاده نباشد.

قاب (فریم مبدل) احاطه کننده کل کویل که باعث استواری، نظم می شود. این موضوع باعث صرفه جویی در پول و انرژی می شود.

اسپلیت کاستی که این نوع از اسپلیت ها معمولا کاربرد اداری و تجاری دارند و مناسب مکان هایی با سقف مرتفع می باشند.

هنگامیکه یکی از سیالات گاز دارای ظرفیت گرمایشی پایین باشد مبدل پلیت فین استفاده میگردد. با استفاده از سایبان، پرده کرکره یا پرده پارچهای با رنگ روشن، میتوان نور خورشید را به سمت بیرون منعکس کرد.

تعمیرات تخصصی کولر های گازی در اصفهان و حومه شامل : شارژ گاز کولر گازی رفع آبریزی از پنل داخلی تعویض کمپرسور تعمیر برد کولر گازی فروش ریموت کولر گازی تعمیرات کولرهای گازی ایستاده 3 فاز و تکفاز و تعمیر کولر گازی پنجره ای شارژ گاز R410 کولر گازی اسپیلیت .

تعمیر کولر گازی ,سرویس کولر گازی , نصب کولر گازی , و سایر خدمات کولر گازی در تهران سرویس با ارزانترین نرخ انجام میشود.

این چرخه هنگام روشن کردن کولر گازی به طور مکرر اتفاق می افتد. رادیاتور خنککنندهی گاز (مبرد) یا کندانسور، وظیفهی خنک کردن یخچال را به عهده دارد.

این کندانسورها بگونه ای طراحی شده اند که گاز مبرد توسط هوا خنک گردد. بعلت گذر هوا برروی فین پلیت شیار دار داخل دستگاه صدایی همانند فلوت ایجاد میشود.

مقابل گردوغبار مقاومت داشته همچنین موجب کاهش آلودگی هوا میشود. فینهای شرکت تهویه دی ایکس همراه آخرین تکنولوژی روز در مدلهای متنوع ساخته میشود.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.